Uygulamalarımız

Su İzolasyonu Sistemleri

Yapıların, iç veya dış çevreden gelebilecek suya ve neme karşı korumaları için, yapı kabuğunun yüzeyinde yapılan işlemlere ‘su yalıtımı’ denir.

Devamını Oku

Isı İzolasyonu Sistemleri

Isı yalıtımı, binaların dış cephe duvarları, cam ve doğramaları, çatıları, döşemeleri ve tesisatlarında ısı geçişini azaltmak amacıyla alınan önlemler bütünüdür.

Devamını Oku

Zemin Kaplama Sistemleri

Epoksi, termosetler grubundan yapıştırıcı bir kimyasal reçinedir. Epoksi reçine, sahip olduğu olumlu özellikleri sayesinde geçirimsizlik konusunda  en iyi kimyasal zemin kaplamasıdır. 

Devamını Oku

Sifonik Su toplama sistemleri

Sifonik tesisat kurulumu yapmak isteyenler için sifonik sistem nedir sorusu önem taşımaktadır. Günümüze değin yağmur sisteminin drejanı ile ilgili olarak geleneksel sistemler kullanılmış ancak değişen teknoloji şartları dahilinde yağmur suyunun boşaltılması için yeni özellikler gündeme gelmiştir.

Devamını Oku

Ses İzolasyonu Sistemleri

Ses izolasyonu nedir, herhangi bir gürültü kirliliğini mekanlarda veya otomobillerde en aza indirgemek için yalıtım malzemeleri ile yapılan işlemlerdir

Devamını Oku

Nem İzolasyonu Sistemleri

Nem izolasyonu, birçok binada bulunmamaktadır ve bu sorunlar ortaya çıkmaktadır. Duvarların kabarması gibi görsel bir bozukluğa sebep olan nem ve rutubet, aynı zamanda o ortamdaki kişilerin sağlığını da olumsuz etkiler.

Devamını Oku