Genel Bilgiler

Dış Cephe'ye Su Yalıtımı Nasıl Yapılır ?

Dış cephelerde sıklıkla karşılaşılan su yalıtımı problemlerine maliyetli ve uzun zaman alan tadilatlar yerine TEMA İzolasyon ile size hızlı ve kesin çözümler sunuyoruz.

Çalışanlarımızın yaptığı araştırmalar doğrultusunda dış cephe durumu, çevresel etkenler ve sirkülasyon yoğunluğu gibi teknik detaylar analiz edilerek yalıtım için en iyi derecede malzeme hazırlanır. Uygulamanın uzun vadeli olması için yüzeydeki varsa derz boşlukları ve çatlaklar özel kimyasallarla doldurulur.

Yüzeyin kuru, temiz ve uygulamaya hazır olduğu belirlendikten sonra astarlama işlemi yapılır.İsteğe yönelik,dış cephe istenilen renklerde, özel kimyasal boyalarla boyanır ve kullanıma hazır duruma getirilir.

Detay

Mülkünüzün Su Kaynağı Nasıl İzole Edilir ?

Su kaçağınız olduğunda, mülkünüze verilen su hasarını en aza indirmek için her saniye önemlidir.

Detay

Çeşitli Yerlere Su Yalıtımı

Temel ve istinat duvarlarının su izolasyonu, inşaat sürecinde yapılır ve en çok dikkat edilmesi olan nokta yüzey hazırlığının doğru yapılmasıdır.

Detay

Islak Mekanlar İçin Su Yalıtım Sisteminde Hangi Konulara Dikkat Edilmeli ?

Başlıca su geçirimsizlik sağlayan malzemelere su yalıtım malzemeleri denir. Su yalıtımında kullanılan malzemeler, kullanım alanlarına göre üç ayrı baslık altında toplanırlar.

Detay